Go to content Go to navigation

Zažít město jinak

Podívejte se na minulý ročník

Zveme Vás na hlubočepský pouliční festival v rámci celopražské akce „Zažít město jinak/Poznej svého souseda“, který se uskuteční v sobotu 21. září 2013 od 13 hodin v ulici Hlubočepská (od zastávky autobusu Hlubočepská směrem k viaduktu při vstupu do Prokopského údolí). Přijďte slavnostně otevřít obytnou zónu ještě předtím, než se promění v pulsující tepnu bagrů a náklaďáků v důsledku developerských projektů firmy JRD v Prokopském údolí.

Během celého festivalu bude fungovat pouliční kavárna nabízející národní, regionální a rodinné speciality zdejších obyvatel. Dále se můžete během sešlosti těšit na

Hlubočepská - místo akce
Hlubočepská – místo akce – čekání na kavárnu.

Odpolední program

Akce probíhá bez podpory městské části Praha 5. Ale můžete nás podpořit vy.


Velmi uvítáme, pokud se rozhodnete zapojit do příprav akce:

Pomocí při samotném zajišťování akce, ale také vlastními nápady a návrhy.
V pamětnickém koutku představíme opět materiály týkající se blízké i vzdálenější historie Hlubočep. Pokud byste i vy chtěli přispět, můžete přinést, cokoliv uznáte za vhodné – rodinné fotografie, výstřižky, knížky, dokumenty. Zapůjčené materiály s vaší pomocí zaopatříme, označíme, vystavíme a vrátíme, případně po předchozí dohodě ofotíme a vystavíme.
Máte-li v knihovně navíc knihy nebo časopisy pro děti a dospělé, přineste je do
pouličního antikvariátu, vše pro Vás již nepotřebné na bleší trh.
Velmi uvítáme, přispějete-li do kavárny nějakým pohoštěním vlastní výroby – těšíme se na vaše štrůdly, koláče, bábovky, buchty, pomazánky, mošty a jiné.
Prokopovo o.s.


View Larger Map

Fotky z minula


od Luise

Plakát